3. sept. 2010

Sellise ilmaga ei aja hea koer peremeestki õue…

Posted in Vaba aeg kell 19:55 kirjutas ingatuut

… aga Maarja & co suutis mind siiski Saku matkarajale meelitada:) Ilm oli tõesti vastik, külm, tuuline ja vihmane, eriti vastik on selline ilm siis, kui istud soojas toas ja vaatad läbi akna õue. Aga kui teine (st. Maarja) ikka ütleb, et tema läheb koertega metsa ükskõik millise ilmaga, siis ei saanud ju mina ka kuidagi kehvem olla 😉 Allolevalt pildilt on näha, et suvi on nüüd tõesti otsa saanud, vihmakindlad jalanõud ja riided ülimalt aktuaalsed ning isegi Tuutule sai mantel välja otsitud.Foto: Maarja Oder

4 kommentaari »

 1. Piret said,

  Oi, kui tublid :). Mina ainult piidlesin vihmakombekaid Horteses (häda kohe selle üliarenenud kriitikameelega, no ei olnud sellist päris sobivat kombekat, mis minu ilumeele ja koerte suurusega passiks ning siis veel mingit funktsionaalsust ka omaks)

  • ingatuut said,

   See Tuutul polegi päris vihmakombekas minu meelest, on hoopis rohkem selline soojendusmantel vms. Aga läbimärjaks see ei saanud ja külma tuule eest kaitses hästi. Ma ei saanud ju enne tähtsat Suoknuuti koolitust Tuutul “vesisaba” vms. riskida ometi.

 2. Kristina said,

  brrr….. mul on külm vaadata seda pilti 😉


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: