12. juuni 2011

Chill ja grill

Posted in Keili, Treeningud kell 23:25 kirjutas ingatuut

Samal ajal, kui minu õpilased Pärnu võistlusel tegusid tegid, käisime meie Keili ja Tuutuga hoopis Türil Grillfestil. Eesmärgiks oli Keili sotsialiseerimine võimalikult rahva- ja kärarikkas ümbruses. Grillfest on selline tore üritus, kuhu tohib minna koos koeraga. Bosse loomapood oli seal korraldamas ka Match Showd ja Trikivõistlust ning esialgne plaan oli Tuutuga trikivõistlusest ka osa võtta, eesmärgiks ikka see, et koer töötaks ka raskes ümbruses. Kahjuks jõudsime me kohale võistlusele regamise viimasel minutil ning kuna Tuutut kärarikas ümbrus silmnähtavalt häiris, siis otsustasin rahulikult võtta ja jätsin Tuutu võistlusele kirja panemata. Selle asemel jalutasime niisama ringi, rahvast oli palju, mitmed valjuhääldid ja erinevad atraktsioonid panid koeri proovile. Kuna ilm oli väga kuum, siis oli koertel muidugi väga raske. Tehisjärvas oli koerte ujutamine keelatud, küll aga võis koeri vabalt ujutada jões, seda võimalust kasutasime mitmel korral. Jõel oli üks uudishimulik part, kes ilmselt arvas, et me tulime teda söötma ning isegi koerad ei hirmutanud teda.

Peale paaritunnist festivalil viibimist oli Keili parema puudumisel valmis päikese eest varju otsima ka Tuutu kõhu alt – ikka parem, kui ei midagi 😉

Keili, kelle pärast kogu see sõit ette sai võetud, käitus väga ilusti. Loomulikult oli tal palju uudistamist ja muljeid, aga ta suhtus kõigesse väga rahulikult. Isegi see, kui ma puhtjuhuslikult ja täiesti kogemata koerte pea kohal paar õhupalli lõhkasin, et pannud Keilit (erinevalt Tuutust;)) peadki keerama.

Et nüüd keegi ei arvaks, et me vaid chillime, siis järgnevalt paar fotot meie nädalataguselt keskpäevatreeningult. Fotode eest tänu Maarjale ja tema Roosale Fotokale!

Tänu äsjalõppenud jooksukale on Tuutul mõtted veidi hajevil ja ega üüratu kuumus ka asja ei paranda. Tuutu ei soovi sugugi varjust lahkuda ja platsile lõõskava päikese kätte tulla, aga siiski on tore, et kui ta kord platsil kohal on, siis ta ikka jookseb. Palavus on tõesti tappev ja niidab jalust ka kahejalgsed:

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: