25. dets. 2011

Jõulutunnel vol.1 ehk meie tiim Tuhala Jõulukal

Posted in Vaba aeg, Võistlused kell 23:44 kirjutas ingatuut

Kiirel pühade-eelsel ajal polegi olnud mahti kirjutada meie oma klubi kinnisest jõuluüritusest, kus traditsiooniliselt toimuvad lahedad võistlused nii nelja- kui ka kahejalgsetele. Ja kuigi ilm  eriti jõulune polnud, siis mitte keegi, kes eelmist aastat ja 10. külmakraadi mäletas, ei nurisenud:) Ja tühja sest porist, meie AgilityHoolllis olid nii jõulutuled kui ka rikkalikult kaetud laud ja mis kõige tähtsam – sõbralikud inimesed, seega kõik oli suisa perfektne. Ja piisavalt  jõulune…

Neljajalgsete võistluskavas oli sel aastal tunnelivõistlus. Tunnelivõistlus on tore, sest siin saab teha radu nii päris algajatele kui ka väga kogenud sägadele ja tunnel on takistus, mida enamik koeri naudivad. Ka pole karta, et tunnelisse sisenenud koer võiks enne väljusmist teelt eksida… või kui, siis haruharva 😀 Võistlus toimus kolmes raskuastmes: “Piimahabemed” ehk väga algajad, “Noored Ässad” ehk kogenenumad algajad ja “Vanad Kalad”.

Kõigepealt lubage tutvustada meie tiimi avalikkusele siiani tundmatut liiget Gittet:)

Foto: Dagris Punder

Gitte, kes tänasel päeval omab mitte näituse-, vaid sportsoengut, tegeleb agilityga hobikorras, aga kui midagi teeb, teeb hingega ja pannes endast välja kõik. Tulemuseks 2 veatut rada:)

Gittega samas võistlusklassis jooksis ka Keili. Esimesel rajal jooksin kolmandale kõverale tunnelile liiga lähedale ja avastasin järsku, et vajalike kiirete liigutuste jaoks on mu jalanõud liiga libedad. Seal ma siis kaapisin vaipa ja tegelesin ühtlasi tasakaalu saavutamisega ning koera kotti saatmisega ei olnud eriti mahti tegeleda, seega sealt tuli tõrge. Teisel rajala olin oma jalanõude probleemist teadlik ning otsustasin seetõttu juhtida normaalselt, mitte minna näpuga näitama ning see rada õnnestus veatult. Ka oli Keili juba aimu, mida me teeme ning ka tema oli keskendunum ja kiirem, joostes sellel rajal välja kiireima aja.

Tuutu jooksis loomulikult Vanades Kalades ja oleks esimesel rajal tõenäoliselt teinud veatu slaalomisse sisenemise, kui kahejalgne Peata Kala ei oleks õpetatud neljajalgset Vana Kala segama hakanud… Aga noh, sai ju öeldud, et jooks käib mõisa peale ja reaalne oht oli olemas…:D Teine rada oli veatu.

Eks järgmisel aastal uuesti ja paremini…

 

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: