20. juuli 2013

14.07 koduklubi võistlus Orus

Posted in Määratlemata kell 18:22 kirjutas ingatuut

Kohtunik Svetlana Zolotnikova. Õnneks seekord ei pidanud paika vanarahvatarkus, mille kohaselt enda korraldatud võistlusel omaenda jooksud puhta metsa lähevad.

Keili hüpperada oli väga lihtne ja ma ei osanud taibata, et ta võiks kotist nii pikalt ette välja joosta. Tõrge, suur ajakadu ja eelviimane pulk kukkus ka. Kahe veaga 5.koht.

Keili agilityrada. Selleks ajaks oli niigi kuum ilm tuurid üles kruvinud ja see ilmselge jooksurada tõotas tulla julm. Kohtunik ütles ka, et rada on koerajuhtide vastupidavuse peale 🙂 Raja ainus keeruline koht oli poomileminek, aga see oli tõesti väga keeruline, eriti algajate klassis. Minu esimene mõte oli, et “Jeerum!”” ja järgmine mõte oli Keili kindlustuse kehtivuse kohta. Alles seejärel mõtlesin välja juhtimisstrateegia, mis rajal tegelikult väga kenasti ka välja tuli. Selleks, et ta poomikontakti üle hüppab, olin ma valmis, sest Keili ei suuda praegu veel tegeleda tasakaalu saavutamisega peale keerukat pealeminekut ja samaaegselt valmistuda ka korrektseks kontaktpinna soorituseks. Üks pulk kukkus ka.  Raja lõpuotsas tundsin, et olen selles palavuses jooksmisega üsnagi jännis, protokollist loetud Keili kiirus 6,2 m/s andis minu mittejõudmisele veidi õigustust 😉

Kahe veaga 2. koht. Foto Martti Vaidla

179918_573233572719595_1300423796_n

Tuutul oli joosta 2 agilityrada, videoid pole. Esimesel rajal läksin ise liiga lohakaks ja julgeks, tekkis segadus, mille eest me küll tõrget ei saanud, aga pulk kukkus. Palavuses ja jooksukajärgselt on Tuutu ka üsna aeglane, kiiruseks 4,29 m/s ja ühe veaga 5. koht. Teisel rajal läks ta peale poomi valesse tunneliauku.

 

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: