30. nov. 2013

16.11 Tartu

Posted in Keili, Tuutu, Võistlused kell 20:28 kirjutas ingatuut

Järjekordne vahva võistlus Keili ja Tuutuga ning ka kohtunikustažeerimist Anne Savioja käe ja valvsa silma all. Väsitav, aga väga huvitav!

Keili hüpperada – juhhei, puhas rada, kiireim aeg ja 1.koht!

Keili agilityrada – kukkus 3 pulka. Esimesel tõmbasin tugevalt käega, teisel pulgal vatrasin koera hüppe ajal ning kolmanda pulga ees komistas koer eelmiselt tõkkelt maandudes. Poomileminek või õigemini selle juhtimine tundus üsna trikikas, tegelikkuses tuli see aga kenasti  välja. Kohtunikule olid meelepärased ka meie kontaktpinnad. Takkajärgi tarkusena võin öelda, et need õnnestusid ilmselt tänu sellele, et liiva sees ei saanud Keili oma tavapärast kiirust üles. Kiireim aeg ja 3.koht.

Tuutu oli kirjas vaid kahel agilityrajal, esimese hüpperaja ajal elasime sisse. Üllatuslikult oli Tuutu väga lustlik, et teinud teist nägu ei liivapinnase ega ka eelnenud lõputu autosistumise peale.

Esimene agilityrada –  jäin tunneli- ja poomivalikul suts liiga kauaks koera poomile veenma ja seega olin teises poomiotsas kõvasti maas, mille peale Tuutu hüppas kontaktpinnalt poolviltu maha. Ülejäänud rada oli kena, väljaarvatud minu kohatine ülejuhtimine. Kolmas aeg, 5.koht.

Teine agilityrada. Ilus, puhas, kiire 🙂 1.koht! Oli kohti, mida oleks saanud paremini teha, aga patt oleks nuriseda.

IMG_1913 (640x510)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: