Meist

Tutvustades teami Inga ja inglise kokkerspanjel Tuutu peab tegelikult alustama hoopis ühest teisest väga tähtsast spanjelist – ja jutt on loomulikult Sohvist. Kui poleks Sohvit, siis poleks me Tuutuga agilitys sealmaal, kus me täna oleme. Võibolla ei oleks me üldsegi agilitys… Sohvi on koer, kellega koostöös (ja kelle nahal;) )omandasin agility põhitõed ja kõige olulisema – siira vaimustuse agility kui spordiala vastu:)

Seega lubage tutvustada:

Sohvi on emane inglise kokkerspanjel, ametliku nimega Volfrad Mari’Ana Sophie, sündinud 3.09.2002, agilitys aastast 2003, EST AG CH, osalenud agility MM-l Helsingis 2008. Sohvist saab juurde lugeda siit.

Tuutu on Sohvi suurim fänn. Ma ei ole kunagi varem näinud, et üks koer niimoodi teist fännab;)

Tuutu on sündinud 11.05.2007. Ametlik nimi on tal Northworth Kiss So Sweet ja ta õigustab seda nime täielikult – armsamat, leebemat, viisakamalt käituvat ja rohkem musitamist armastavat loomakest annab otsida, vähemalt minu meelest… 😉 Tuutu on Soomest toodud hoopis näituse- ja aretuskoeraks ja kuna kuni aastaseks saamiseni näitas ta end üsna emotsioonivabast küljest, siis tundus, et agilitysse ei ole temaga asja. Korrapäraseid ja mõtestatud agilitytreeninguid alustas Tuutu 2008 mais, peale minu ja Sohvi MM-l käiku said Tuutu treeningud täiesti uue suuna – võtsin eesmärgiks õpetada talle selgeks poomi ja A-takistuse Silvia Trkmani jooksukontaktide meetodil, samuti muutsin slaalomi õpet ja võtsin kasutusele channel meetodi. Tuutu võistlusdebüüt oli 2009 augustis, seitsme stardi järel jõudis ta oktoobrisA2 võistlusklassi, järgnes 15 starti ja aprillis 2010 jõudmine A3 võistlusklassi. Mais jõudis Tuutu Eesti Agility Meistrivõistlustel 2. kohale, sai juulis EST AG CH tiitli ja on 2010 a. MM meeskonna täieõiguslik liige.

Ja mina olen Inga, huvi korral saab rohkem minu agilityinfot siit. Blogi hakkasin ma pidama õpilaste soovil;) Eks see blogindus on natuke edevuse värk ka 😉 , aga tegelikult katsun ma siia kirja panna kõik ausalt ja ilustamata ning  ei häbene tunnistada ka oma vigu. Ja kui keegi saab siit mingeid mõtteid, abi või leiab selle olevat lihtsalt laheda lugemise, siis on see blogi oma ülesande täitnud 😉

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: