1. märts 2013

Keili kontaktpinnad

Posted in Keili, Treeningud kell 10:42 kirjutas ingatuut

Kätte on jõudnud aeg, kus pikk töö jooksukontaktidega on jõudnud sellisesse punkti, et me võime end võistlustel ka agilityradadele kirja panna.

Võõral platsil harjutamise mõttes käisime Lool ja koerad said käppa proovida TAKO uhiuutel Smarti kontaktpidadel.  Esimeseks harjumiseks tegime lihtsaid otse peale- ja mahajookse.

Poomi tegi Keili tavapärasest aeglasemalt ning esimestel poomijooksudel jõudis imestada ka liitekohtade säravate alumiiniumkinnituste üle. A-ga probleeme polnud. Kiik hakkab langema hiljem, kui meie enda või ka  TAKO puukiik, seega esimesel sooritusel tegi Keili õhulennu, mida videos ei ole, ja hiljem oli oluliselt ettevaatlikum. Käppa proovis ka Tuutu ja ka tema esimene hinnang superkontaktpindadele oli: A supermõnus, poomil kummalised kinnitused ja kiige langemahakkamist ei jõua ära oodata 😉

Eks tuleb harjuda ja harjutada.

Keili trennivideo:

 

 

2 kommentaari »

  1. Mina ei saa aru, kuidas vaene kohtunik peab suutma jooksukontakte hinnata. Minu silm näiteks ei suuda tuvastada, mis seal kontaktidel õigupoolest toimub – bordercollie kiiruse juures.

    • ingatuut said,

      Õnneks ei vaata kohtunik kontaktpinda läbi videokaamera ja teiseks on kohtuniku silm kindlasti treenitud 🙂


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: