23. juuli 2013

21.07 Ülenurme võistlus

Posted in Keili, Võistlused kell 22:34 kirjutas ingatuut

Ülenurme1

Kohtunik Zdenek Spolek Tšehhist. Seekord oli võistlemas vaid Keili, A1-l kavas hüpperada ja 2 agilityrada. Rajad olid keerulised, lõksudega ja üsna tehnilised. A1 tasemele ikka väga keerulised.

Ülenurme4

Hüpperada. Kui rada valmis sai, oli selge, et seekord lihtsat jooksu ei tule. Igavene keerutamine. Diskalf saabus juba peale teist takistust, edasi olin pidevalt kusagil hiljaks jäänud. Nii jubedat jooksu pole meil ammu olnud, selge kaos.

1.agilityrada. Selle raja üle olen hirmus õnnelik, sest Keili sooritas perfektse poomilt pööramise ja ka A oli ilus, kuigi veidi liiga uljas. Samas esines meil taaskord stardirutiini osas erimeelsusi ja oma panuse andsid koerajuhi mäluhäired. Kohtunik näitas viga poomi pealeminekukontaktil, mis oli üllatus. Aga samas oli eelmine takistus rõngas poomile nii lähedal, et Keili võis tõesti esimesest kontaktist üle hüpata. 2 kukkunud pulka, tõrge ja kontaktiviga andsid tulemuseks 4. koha. Kiirus oli 5,02 m/s.

Ülenurme poom

2. agilityrada. Sel rajal ei olnud A1-ga midagi pistmist, pigem oli see aus A2-A3. Seda, et Keili võib peale poomi ja rõngast  valesse tunneiauku minna, nägin ma ette. Õppides proovisin selle vältimiseks poomi ka teiselt poolt joosta, aga võistlusel seda millegipärast kasutada ei julgenud. Juba rada õppides ei jäänud see mulle eriti meelde, seega oli segadus ja mäluhäired prognoositavad.

Tulemuseks siis 2 disklafi ja üks 4 veaga jooks. Meeleolu on endiselt reibas, sest ma sain juba enne seda võistlust aru, et kuna minu suvine eesmärk Keiliga on saada selgeks poom nii otse kui ka peale- ja mahapööretega, siis enamik trenne ongi poomile pühendatud ning juhtimisvõtted ja hüppetakistused on veidi unarusse jäänud. Seega hr. Spoleki radadeks ei olnud me sugugi valmis. Treenime edasi!

Kõigi ilusate fotode eest tänu Tuuli Kauerile!

Ülenurme3

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: